Polish

Acai Berry 1000

Acai Berry 1000

Acai Berry 1000 to połączenie jagód acai i zielonej herbaty w jednej kapsułce. Ekstrakt z zielonej herbaty będący źródłem katechin m.in. EGCG stymuluje utlenianie tłuszczów pomagając tym samym zwiększyć metabolizm, dzięki czemu uzyskujemy przyśpieszenie spalania tkanki tłuszczowej.

Składniki:

Skład Acai Berry 1000

Ekstrakt z Acai 4:1, żelatyna wołowa (składnik otoczki), ekstrakt z zielonej herbaty w tym EGCG 55%, celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja przeciwzbrylająca), dwutlenek tytanu (barwnik, składnik otoczki), dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca).

Zalecane spożycie:

2 kapsułki dziennie rano popijając szklanką wody. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważony i zróżnicowany sposób odżywiania i zdrowy tryb życia jest ważny dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Nie stosować u osób uczulonych na składniki preparatu. Zawiera kofeinę, nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży. Zawiera 5mg kofeiny w dziennej porcji do spożycia. Preparat nie jest przeznaczony dla osób cierpiących na choroby układu krążenia.