Polish

Piperine

Piperine

Piperine to połączenie piperyny, pieprzu cayenne, chromu i zielonej herbaty w jednej kapsułce. Ekstrakt z zielonej herbaty będący źródłem katechin m.in. EGCG stymuluje utlenianie tłuszczów pomagając tym samym zwiększyć metabolizm. Chrom przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych.

Składniki:

Piperyna 95%, ekstrakt z zielonej herbaty w tym EGCG, pieprz cayenne 4:1, chrom, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, celuloza mikrokrystaliczna, dwutlenek krzemu.

Zalecane spożycie:

2 kapsułki dziennie popijając szklanką wody. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważony i zróżnicowany sposób odżywiania i zdrowy tryb życia jest ważny dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Nie stosować u osób uczulonych na składniki preparatu. Zawiera kofeinę, nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży. Zawiera 2mg kofeiny w dziennej porcji do spożycia. Preparat nie jest przeznaczony dla osób cierpiących na choroby układu krążenia.